4 груд. 2017

Правила дорожнього руху

У Варязьку школу завітав ляльковий театр,
1 груд. 2017

«СНІД– це проблема, яка стосується кожного»

У Варязькій школі було проведено такі заходи.
24 лист. 2017

« Незгасне пам’яті свіча…»

Протягом тижня вчителі і учні Варязької школи вшановували пам’ять загиблих українців під час наймасштабнішої трагедії – Голодомору 1932-1933 років.
21 лист. 2017

Засідання ШМО класних керівників

На засіданні шкільного методоб’єднання класних керівників було представлено виховний захід “Культура, повага до людей і до себе»
21 лист. 2017

День Соборності

До Дня Соборності у Варязькій школі класні керівники провели інформаційні хвилинки,
20 лист. 2017

Акція «Зроби своє село кращим»

20 листопада учні Варязької школи взяли участь в акції «Зроби своє село кращим».
10 лист. 2017

Мово рідна, слово рідне...

Шкільним бібліотекарем Бобко М.П. було проведено такі заходи:
9 лист. 2017

Конкурс імені П.Яцика

9 листопада відбувся шкільний етап конкурсу імені П.Яцика
7 лист. 2017

До нас завітав дитячий письменник

Молодші школярі Варязької школи познайомилися з дитячим письменником Олександром Зімбою.
20 жовт. 2017

Корок життя

В рамках акції «Корок життя» учнями Варязької школи зібрана немало пластмасових корків