7 трав. 2018

Кіборги

«Кіборги. Герої не вмирають»— український повнометражний художній фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва за сценарієм Наталії Ворожбит про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі.
26 квіт. 2018

Чорнобиль - скорбота пам'яті людської

32 роки пройшло після аварії на Чорнобильській АЕС
26 квіт. 2018

"Світ очима мікроскопа"

Учні нашої школи зацікавлено слухали розповідь організаторів проекту про мікросвіт
25 квіт. 2018

З природою живи у дружбі - буде вона тобі у службі.

25 квітня класовод 2 класу Станкевич Г.І. разом зі своїми вихованцями підготували виступ на екологічну тематику.
24 квіт. 2018

Казка в гості завітала

До Міжнародного дня театру у Варязькій школі відбулося свято казки.
16 квіт. 2018

ЛІТЕРАТУРНІ ВИБОРИ ПИСЬМЕННИКА

16 квітня було проведено соціологічне опитування «Мій улюблений письменник», у якому взяли участь учні середнього та старшого віку.
13 квіт. 2018

Дерево читання. Мандрівка в еру казки

У рамках тижня дитячого читання у шкільній бібліотеці учнями 6 класу було виготовлено "Дерево читання".
12 квіт. 2018

День космонавтики

У Варязькій ЗШ відбулась тематична лінійка, присв'ячена внеску українців в розвиток космічної галузі.
12 квіт. 2018

Юні книголюби

У Варязькій бібліотеці стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання.
23 бер. 2018

Казковий калейдоскоп

Казки - це твори, які найбільше люблять діти.