Матеріально-технічне забезпечення школи

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ

Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу

Матеріально-технічна база школи включає одну будівлю (корпус, в якому навчаються учні 1-11 класів) , споруди – 2 штуки (гараж – 1, твердопаливна котельня – 1, землю – 1,06 га (під будівлями та спорудами, шкільним подвір’ям), на території школи розташований спортивний майданчик , транспортний засіб (шкільний автобус «Школярик» здійснює підвезення учнів з сіл Лешків, Русин, Лубнівка де немає школи,  до школи і додому), інші матеріальні цінності, вартість яких відображено у балансі школи.

Майно школи належить територіальній громаді Сокальського району.

Школа  нараховує 17 навчальних приміщень, учні школи І ступеня працюють у 4-х кабінетах, а учні школи ІІ-ІІІ ступенів працюють за кабінетною системою:

- 1 кабінет  української мови та літератури;

- 1 кабінет обслуговуючої праці;

- 1 кабінет математики;

- 1 кабінетів англійської мови;

- 1 кабінет історії;

- 1 кабінет хімії;

- 1 кабінет біології;

- 1 кабінет фізики;

- 1 кабінет інформатики;

- 1 кабінет Захисту Вітчизни;

- 1 кабінет християнської етики;

- 1 спортивний зал ;

- 1 комбінована навчальна майстерня з обробки металу і деревини.

Для забезпечення навчально-виховного процесу в школі є такі ТЗН: 11 комп'ютерів (8 - в кабінеті інформатики , 1 - у бібліотеці, 2 - в кабінетах адміністрації), 2 – ноутбуки, музичний центр, проектор, 2-проекційні дошки, 1 магнітофон, 1 телевізор у робочому стані.

Школа  має актову залу (потребує капітального ремонту), їдальню, бібліотеку, учительську- методичний кабінет, 2 кабінети заступників директора школи, приміщення Євроклубу, гардероб.

Кожен навчальний кабінет , який підлягає оплаті, має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, систематизовано навчально-методичне забезпечення.

На даний час школа має задовільну навчально-матеріальну базу для здобуття повної загальної середньої освіти.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459, в них створені необхідні умови для занять.