19 вер. 2016

Олімпійський тиждень в школі

Традиційно кожного року в школі проходить Олімпійський тиждень під керівництвом вчителів фізкультури та педагога-організатора.
5 вер. 2016

Школа відчиняє двері нам свої

Першого вересня шкільне подвір’я знову наповнилося гомоном дітвори. Особливо раді першокласники.
2 черв. 2016

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

1 червня до дня захисту дітей заступник директора з ВР Слижук В.З. підготувала слайдову презентацію, де ознайомила учнів з Міжнародною Конвенцією про права дітей.
26 трав. 2016

Людина - найбільша цінність суспільства

У Варязькій школі до заходів, що спрямовані запобіганню торгівлі людьми, психолог Антощук Лариса Євгенівна продемонструвала цікаві повчальні відеоролики та провела психологічні тренінги з даної проблеми.
26 трав. 2016

Підсумки рейтингової системи

Керуючись Положеннями Варязької ЗШ І-ІІІ ст. про рейтингову систему «Учень року» та «Лідер року», враховуючи результати навчальної та позакласної діяльності учнів та їх здобутки в районних, обласних, всеукраїнських конкурсах та олімпіадах підведено такі підсумки:
23 трав. 2016

Екологічний конкурс у Києві

Учениця 7 –го класу Варязької ЗШ І – ІіІ ст.Кравець Галина,. після успішного представлення проекту винахідницько –раціоналізаторських робіт у Львові, презентувала свою роботу на всеукраїнському конкурсі у Києві.
19 трав. 2016

Щоб згадати якими ми були, подивіться в шкільний свій альбом…

Забута мелодія дитинства… Для кожного вона звучить по-різному. Для одних - вона весела і безтурботна,для інших –трепетна і ніжна. Але для всіх - рідна і неповторна і неодмінно пов’язана зі школою. 14 травня 2016 року у стінах Варязької школи відбулося свято зустрічі з випускниками. На зустріч прибули випускники- ювіляри: ті, які закінчили школу 50 років тому, ті, для яких мелодія шкільного дзвінка звучала 45, 40, 30 років тому та інші.
25 квіт. 2016

Районний конкурс національно-патріотичних проектів

22 квітня у Сокальському НВК № 4 відбувся районний конкурс проектів з національно – патріотичного виховання серед педагогів – організаторів району.
22 квіт. 2016

Місячник озеленення

Триває місячник весняної толоки. Учні Варязької школи зробили багато корисних справ.
22 квіт. 2016

Тиждень дитячої та юнацької книги

У Варязькій школі під керівництвом бібліотекаря Павлів О.І. пройшов тиждень дитячої і юнацької книги.