1 груд. 2016

Під гаслом «СНІДу – ні» пройшла відкрита виховна година у 10 класі
1 груд. 2016

Свято осені у Варязькій школі

Цікаво і змістовно пройшло свято осені у Варязькій школі.
2 лист. 2016

Підсумки районного конкурсу

Підведено підсумки районного конкурсу «Моя Батьківщина – Україна»
16 жовт. 2016

Сурми звитяги

На районний конкурс «Сурми звитяги» наші учні представили хореографічну композицію – танець «Гопак», який підготувала вчитель математики і фізики Баранець М.Б.
7 жовт. 2016

Ми - найкраща сільська школа

7 жовтня відбулася районна гра «Що? Де? Коли?» серед шкіл району. У цій грі учні Варязької школи показали найкращий результат серед сільських шкіл району.
5 жовт. 2016

Тиждень учнівського самоврядування.

Тиждень учнівського самоврядування у Варязькій школі був приурочений до дня вчителя, де учні всієї школі мали можливість проявити свої творчі здібності, ініціативність
5 жовт. 2016

Тиждень туризму у Варязькій школі

Гарно і цікаво було позмагатися учням Варязької школи під час туристичних змагань.
29 вер. 2016

Вибори Президента школи

26 вересня у Варязькій школі відбулися вибори органів учнівського самоврядування.
29 вер. 2016

Гра "Що? Де? Коли?"

23 вересня проведено перший етап інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». У грі брали участь учні 8 – 11 класів.
22 вер. 2016

Квітковий вернісаж

22 вересня у Варязькій школі відбувся шкільний конкурс «Квітковий вернісаж».