26 січ. 2017

Конкурс учнівських проектів

25 січня відбувся районний конкурс учнівських проектів з фізики.
23 січ. 2017

Україна - незалежна держава

До Дня Злуки у Варязькій школі було проведено ряд заходів.
16 січ. 2017

Рейтингова система "Лідер року"

Підведено підсумки за І семестр рейтингової системи «Лідер року».
10 січ. 2017

Pасідання педагогічної ради

У Варязькій школі 10 січня відбулося засідання педагогічної ради.
19 груд. 2016

Тиждень англійської мови

З 12 до 16 грудня 2016 року у нашій школі проводився Тиждень англійської мови. Друзі! Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови учні знайомляться з традиціями і звичаями англомовних народів світу.
9 груд. 2016

Тиждень права

У Варязькій школі відбувся тиждень права під керівництвом вчителя Закревської С.Р.
7 груд. 2016

День Збройних Сил України

Учні 8 класу разом з класним керівником підготували відкриту виховну годину, присвячену Дню Збройних Сил України.

Конкурс «Лицар школи»

Відбувся конкурс «Лицар школи», приурочений Дню Збройних сил України серед хлопців-старшокласників.

Підсумки районних олімпіад.

Підведено перші підсумки районних олімпіад.

Гра «Що»?Де? Коли?» у Варязькі школі

Відбулася шкільна гра «Що ? Де ?Коли?» серед учнів 8- 11 класів.