5 квіт. 2017

Конкурс "І слово, і пісня матусю, тобі"

Учні Варязької ЗШ взяли участь в районному конкурсі.
3 квіт. 2017

Виховний захід на тему «Допоможемо пташині».

Під керівництвом класного керівника 4-го класу Дубенчук Г. І. було проведено цікавий виховний захід "Допоможемо пташині"
29 бер. 2017

Тиждень шкільного підручника

З 06.03 по 10.03 бібліотекарем школи БоБко М.П. було проведено тиждень шкільного підручника під девізом: " Людина робиться сильною не силою, а часто читаючи".
10 бер. 2017

Невмируща слава Кобзаря

10 березня учні Варязької школи під керівництвом вчителів української мови Бойчук О.І. та Гавілей О.Б. вшанували великого генія українського народу – Т.Г.Шевченка.
2 бер. 2017

1 березня - день відкриття Періодичного закону

З нагоди відкриття Періодичного закону у Варязькій ЗШ відбулася тематична лінійка для учнів 5 - 11 класів.
2 бер. 2017

Шахово-шашковий турнір серед учнів

У Варязькій школі відбувся шахово-шашковий турнір серед старшокласників та учнів початкової школи.
1 бер. 2017

Олімпійське лелеченя

За результатами районних змагань, в яких брали участь п’ять шкіл, «Олімпійське лелеченя» учні Варязької школи вибороли ІІІ місце.
21 лют. 2017

Святкуємо день рідної мови

У Варязькій школі широко відзначили День рідної мови
20 лют. 2017

Пам’яті Небесної Сотні

Пройшло три роки з того часу, коли в Україні сталася нечувана трагедія – розстріл демонстрантів на Майдані у Києві
6 лют. 2017

Рейд учнівський щоденник

Активістами учнівського самоврядування проведено рейд – перевірку учнівських щоденників.