17 жовт. 2017

День святої Покрови Пречистої Богородиці

З давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

День захисника України

14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України.
13 жовт. 2017

ПЛАН проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

«Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя»

. Посвята у козачата

13 жовтня у Варязькій школі приймали у козачата учнів 2 –го класу
3 жовт. 2017

Бібліотека - за здоровий спосіб життя

В шкільній бібліотеці бібліотекарем Бобко М.П. спільно з учнями 5 класу було проведено виховний захід під гаслом " Шкільна бібліотека - за здорови спосіб життя
29 вер. 2017

День учнівського самоврядування

Учні Варязької школи, зокрема одинадцятикласники цікаво і вишукано провели день учнівського самоврядування
27 вер. 2017

Варязькі спортовці

Під час проведення Олімпійського тижня відбулися різноманітні спортивні змагання.
22 вер. 2017

Квітковий вернісаж

22 вересня у Варязькій школі відбувся квітковий вернісаж
11 квіт. 2017

Звіт про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою Варязької ЗШ І-ІІІ ступенів

Протягом місяця учні Варязької ЗШ брали участь у благоустрої та озелененні
5 квіт. 2017

Обласний конкурс дослідницьких та раціоналізаторських робіт

5 квітня відбувся обласний конкурс проектів дослідницьких та раціоналізаторських робіт.