23 січ. 2018

Спалах інфекційного захворювання – кору, що спостерігається в Україні,
22 січ. 2018

День Соборності України

День Соборності— свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919
28 груд. 2017

Віночок українських народних свят

Була проведена виховна година "Віночок українських народних свят" класним керівником Сидор С.Б. з учнями 7 класу
26 груд. 2017

Людина та її здоровя

Була проведена виховна година "Людина та її здоровя у 8 класі класним керівником Бобко М.П.
15 груд. 2017

"Скоро, скоро в рідний край завітає Миколай..."

Наближається улюблений, довгожданий час – час зимових канікул і новорічних свят.
13 груд. 2017

Андріївські вечорниці

13 грудня – одне з великих та улюблених свят українського народу – день святого Андрія Первозданного або, як у народі називають, свято Калити.
12 груд. 2017

Виховна година "Пустощі і кримінальна відповідальність"

Діти – це найбільший скарб суспільства, наше майбутнє.
11 груд. 2017

Тиждень права

Право - дає можливість учням розуміти їхні права і виконувати покладені на них обовязки.
8 груд. 2017

Виховна година "Мистецтво спілкування"

Виховна година "Мистецтво спілкування" була проведена класним керівником Калинівською С.А та учнями 9 класу, яка відмітила,що
6 груд. 2017