14 квіт. 2016

Конкурс учнівських проектів з фізики

У районному конкурсі проектів «Фізика навколо нас», учениця 7–го класу Кравець Галина (вчитель Баранець М.Б.) зайняла ІІІ місце.
14 квіт. 2016

Свято казки

До Міжнародного дня театру учні початкових класів підготували інсценізовані казки «Пан Коцький» та «Червона Шапочка».
11 квіт. 2016

Тиждень духовності

В рамках Жовківсько-Сокальської єпархії у Варязькій школі пройшов тиждень духовності.
31 бер. 2016

У Кравець Галини - друге місце в області.

30 березня відбувся обласний конкурс винахідницьких та раціоналізаторських проектів серед учнівської молоді. Варязьку школу представляла учениця 7 – го класу Кравець Галина.
12 бер. 2016

Конкурс інтелектуалів

Дівчатка Варязької школи позмагалися між собою в інтелектуальному конкурсі. Для цього були підібрані цікаві запитання та слайдова презентація.
10 бер. 2016

Ми Тебе не забули, Тарасе.

10 березня учні Варязької школи під керівництвом вчителя української мови Бойчук Оксани Іванівни підготували виступ, приурочений 202-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.
3 бер. 2016

Конкурс на краще учнівське портфоліо

З ініціативи активістів учнівського самоврядування у Варязькій школі відбувся конкурс на краще учнівське портфоліо. Конкурс був представлений двома номінаціями «досягнення» та «краще естетичне оформлення».
25 лют. 2016

Гра «Що? Де? Коли?» для освітян

25 лютого в Сокальській ЗШ І - ІІІ ступеня № 3 відбулася районна гра для освітян "Що? Де? Коли?". У ній брало участь 14 команд педагогів району.
22 лют. 2016

Пам’яті небесної сотні

Минає друга річниця з часу, коли весь світ здригнувся від небаченої, жахливої події - розстрілу мирних демонстрантів на площі у Києві. Усі загиблі назавжди увійшли в історію, як Герої Небесної Сотні.
18 лют. 2016

Конкурс «Кращий знавець української мови»

Конкурс на кращого знавця рідної мови відбувся між учнями 5-7 класів, ініціаторами проведення якого були активісти учнівського самоврядування - учні 9-го класу.