Варязька ЗШ І-ІІІ ступенів

 


Індивідуальне навчання

 

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 2

Засідання педради від 16 вересня 2016р.

 

Присутні: 21 вчитель

 

Порядок денний:

1. Про організацію індивідуального навчання для учениці 9 класу Дмитерчук Марії Іванівни.

 

Слухали: директора школи Гавриліва Я.С., який ознайомив вчителів із заявою батьків учениці 9 класу Дмитерчук Марії Іванівни щодо організації індивідуальної форми навчання  для учениці в зв’язку зі станом здоров’я.

 

Вирішили: 1. Подати клопотання до відділу освіти Сокальської РДА про погодження   

                    індивідуальної форми навчання для даної учениці.

                   2. Організувати навчання за індивідуальною формою для учениці 9 класу

                   Дмитерчук Марії Іванівни  на основі заяви батьків,  згідно витягу з протоколу

                   ЛКК №114 від 19.09.2016 р. засідання  лікарсько-консультативної комісії.

 

 

 

 

Голова педради                                 Я.С.Гаврилів

 

Секретар                                             О.В.Кравець

 

 

РОЗКЛАД УРОКІВ

УЧЕНИЦІ  9-ГО КЛАСУ ДМИТЕРЧУК МАРІЇ

на 2016-2017 н.р.

 

Понеділок          1. Українська література               09.55 – 10.40            Кравець О.В.

                            2. Фізика і хімія у побуті                 11.00 – 11.45             Мігус О.М.   

                            3. Фізична культура (1,3 )             12.05 – 12.55             Мігус О.М.

                                 ЛФК (2,4)

 

 

Вівторок              1. Математика                             09.55 – 10.40             Кравець О.В.

                             2. Історія України                       11.00 – 11.45              Мігус О.М.                             

                             3. Трудове навчання                 12.05 – 12.55              Калинівська С.А.

 

 

Середа                 1. Українська мова                      09.55 –10.40               Кравець О.В.

                              2. Географія                                 11.00 – 11.45              Мігус О.М.

                              3. Трудове навчання                   12.05 – 12.55              Калинівська С.А.

                                

 

Четвер                 1. Соціально – побутове             09.55 – 10.40              Мігус  О.М.

                                  орієнтування

                             2. Трудове навчання                   11.00 – 11.45              Калинівська С.А.

 

 

П’ятниця              1. Математика                            09.55 – 10.40              Кравець О.В.

                              2. Природознавство (1,2,3)     11.00 – 11.45              Мігус О.М.                                                                                       

                                  Основи здоров’я (4)                                                   Мігус  О.М.

                              3. Трудове навчання                12.05 – 12.55              Калинівська С.А.

 

 

 

Погоджую                                                            Соляр О.