Варязька ЗШ І-ІІІ ступенів

 

Наші досягнення

 Районні олімпіади та конкурси 2016 - 2017 н.р.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

 

Зайняте місце

в ІІ етапі

ПІБ вчителя

 

географія

1.

Демидонт В.

9

ІІІ

Кріцак Н.Я.

трудове навчання

2.

Рачковський Н.

10

ІІІ

Щудло А.Я.

християнська етика

5.

Городецька А.

10

Бобко М.П.  

6.

Кравець Г.

8

Х

Бобко М.П.

7.

Гавілей Г.

9

Х

Бобко М.П.

правознавство

8.

Цьона С.

10

ІV

Закревська С.Р.

9.

Гавілей Г.

9

Х

Закревська С.Р.

українська мова

10.

Гавілей Г.

9

V

Гавілей О.Б.

11.

ГородецькаА.

10

Х

Бойчук О.І.

12.

Цьох С.

7

ХІ

Бойчук О.І.

13.

Кравець Г.

8

ХІІІ

Гавілей О.Б.

історія

19.

Цьона С.

10

ІХ

Закревська С.Р.

20.

Демидонт В.

9

ХІІІ

Закревська С.Р.

хімія

21.

Мельник О.

10

ХІV

Хома О.Б.

22.

Базарко Н.

8

 

Хома О.Б.

зарубіжна література

23.

Цьона С.

10

Х

Цьона Л.Є.

фізика

24.

Цьона М.

7

ХІV

Баранець М.Б.

біологія

25.

Кравець Г.

8

ХІV

Кріцак Н.Я.

математика

26.

Бучак Я.-М.

6

ХІІ

Гаврилів Я.С.

27.

Цьона М.

7

ІХ

Гаврилів Я.С.

 

 

Районні олімпіади та конкурси 2015 - 2016 н.р.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

 

Зайняте місце

в ІІ етапі

ПІБ вчителя

 

екологія

1.

Гавілей Р.

11

ІІ

Кріцак Н.Я.

2.

Гавілей Р.

11

ІІІ (обласний) конкурс-захист екологічних проектів «Дотик природи-2016»

Кріцак Н.Я.

трудове навчання

3.

Рачковський Н.

9

ІІІ

Щудло А.Я.

4.

Мельник О.

10

ІV

Калинівська С.А.

5.

Базарко Н.

8

V

Калинівська С.А.

християнська етика

6.

Городецька А.

9

ІV

Слижук В.З.

правознавство

7.

Цьона С.

9

V

Закревська С.Р.

українська мова

8.

Кравець Г.

7

Бойчук О.І.

9.

Гавілей Г.

8

Гавілей О.Б.

історія

10.

Цьона С.

9

VІІ

Закревська С.Р.

хімія

11.

Мельник О.

10

VІІ

Хома О.Б.

 

 

 

 

 

12.

Матієшин Юрій

7

Кращий гравець в турнірі з футболу серед юнаків

 

13.

Галів Віталій

10

Змагання з легкої атлетики     ІІІ м.

 

14.

Базарко Юрій

11

Змагання з легкої атлетики     ІІ м.

 

15.

Кравець Галина

7

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму   ІІ м.

 

16.

Кравець Галина

7

Районний конкурс учнівських проектів з фізики в межах освітнього проекту «Фізика навколо нас» ІІІ м.

 

17.

Кравець Галина

7

Учасник фіналу в категорії «Сільськогосподарське дослідництво та винахідництво» Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму 2016 р.

 

18.

Мисарович Орися

11

Районний конкурс «Ким я хочу бути. Як я цього досягну» І місце

 

19.

команда Варязької ЗШ І-ІІІ ступенів

 

ІІІ м. в окружних змаганнях з футболу

 

20.

Команда «Forest»

 

За активну участь у Шкільній лізі Львівської області з гри «Що? Де? Коли?» сезону 2015-2016 років

 

21

Чота «Ягода»

 

ІІІ м. у районному огляді-конкурсі «Краща похідна чота» у номінації «Краще проходження урочистим маршем»

 

22

Городецька Анна

9

«Моя Батьківщина –Україна» ІІІ м.

 

23

Цьона Світлана

9

«Моя Батьківщина –Україна»

 

24

Гавілей Галя

8

«Славетні імена України -2015. М.Вербицький»

Закревська С.Р.

25

Кравець Валя

8

Сурми звитяги к.обр.мист. І м.

 

26

Хореографічний  колектив

 

ІІ м.

 

27

Гавілей Галя

8

Районний конкурс на краще озеленення навчального закладу ІІІ міс.

 

28

Мельник Оля

Базарко Надія

Вусик Таня

Білоцеркович Іра

10

8

8

7

Про участь у районному творчому конкурсі «Умілі руки – Божий дар»

 

 

    

       Двоє учнів школи показали середні результати серед загальної кількості учнів окремого класу району: Городецька А. 9 кл. – 13 місце з української мови, Демидонт В. 8 кл. – 14 місце з історії. Інші ж учні школи стали учасниками районних олімпіад, або ж їх результати невідомі вчителям.

2. Участь в міжнародних та Всеукраїнських конкурсах:

 

«Олімпус» - 8 учнів,

«Соняшник» - 16 учнів,

Інтернет-олімпіада з біології  – 4 учні,

Інтернет-олімпіада з географії  – 4 учні,

«Грінвіч» - 15 учнів

«Колосок» - 16 учнів

«Геліантус» - 7 учнів

 

Досягнення вчителів

 

з/п

ПІБ вчителя

Назва конкурсу

(олімпіади, турніру)

Рівень конкурсу

Зай-

няте міс-це

Примітка

1.

Кріцак Надія Ярославівна

За організацію та проведення науково-дослідницької роботи з біології і екології, належну підготовку школярів до обласного етапу Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

Обласний

 

Подяка департа-менту

2.

Кріцак Надія Ярославівна

За організацію та проведення науково-дослідницької роботи з біології і екології, належну підготовку школярів до обласного конкурсу екологічних проектів «Дотик природи – 2016»

Обласний

 

Подяка департа-менту

3.

Кріцак Надія Ярославівна

Огляд-конкурс на кращий кабінет біології

Районний

ІІІ

Грамота райво

4.

Щудло Анатолій Ярославович

За активну участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2016» у номінації «Захист Вітчизни»

Районний

 

Грамота райво

4.

Мігус Олександра Миколаївна

Конкурс творчих проектів з національно-патріотичного виховання

Районний

ІІ

Грамота райво

5.

Бойчук Оксана Іванівна

За сумлінну працю та досягнуті успіхи в навчання і вихованні учнівської молоді

Обласний

 

Грамота департа-менту

6.

Сидор Світлана Богданівна

За сумлінну працю та досягнуті успіхи в навчання і вихованні учнівської молоді

Районний

 

Грамота райво

7.

Савка Ольга Ярославівна

За сумлінну працю та досягнуті успіхи в навчання і вихованні учнівської молоді

Районний

 

Грамота райво

8.

Мігус Олександра Миколаївна

За сумлінну працю та досягнуті успіхи в навчання і вихованні учнівської молоді

Районний

 

Грамота райво

9.

Закревська Світлана Романівна

За сумлінну працю та досягнуті успіхи в навчання і вихованні учнівської молоді

Районний

 

Грамота райво

10.

Павлів Оксана Ігорівна

Конкурс на кращий методичний матеріал еколого-натуралістичного спрямування в номінації «Розробки занять»

Районний

ІІІ

Грамота райво

11.

Гаврилів Ярослав Степанович

За високий рівень управлінської діяльності

Районний

 

Грамота райво

12.

Команда «Варяги»

Чемпіонат  з гри «Що? Де? Коли?» серед освітян Сокальщини

Районний

ІІІ

Грамота райво

 

 

Банк даних результатів роботи з обдарованими дітьми

Варязької  ЗШ І – ІІІ ст. у  2011-2012 н.р.

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові учня (призера, переможця )

Клас

Назва конкурсу

(олімпіади, турніру)

Рівень конкурсу

(район.,обл.., всеукр.,міжн.)

Зайняте місце (командне – К)

При

міт

ка

1.

Бойчук Павло

Тарасович

10

олімпіада з екології            

районний

ІІ

 

2.

Бойчук Павло

Тарасович

10

олімпіада з екології            

обласний

ІІІ Диплом переможця

 ІІІ етапу

 

3.

Бойчук Павло

Тарасович

10

олімпіада з історії

районний

ІІІ

 

4.

Палюшинський

Роман Васильович

11

олімпіада з екології

районний

ІІІ

 

5.

Слижук Владислав

Володимирович

4

олімпіада з математики

районний

ІV

 

6.

Мосейчук Микола Олександрович

11

«Ким я хочу стати?

Як я цього досягну?»

Міжнародний

ІІІ

 

 

7.

Цьона Галина Юріївна

10

Навчальна екологічна стежка

районний

І

 

8.

Красько Ірина Богданівна

10

Навчальна екологічна стежка

районний

І

 

9.

Тимків Марія Миколаївна

4

«І слово, і пісня, матусю, тобі»

районний

ІІ

 

10.

Тимків Марія Миколаївна

4

«І слово, і пісня, матусю, тобі»

обласний

Нагороджена дипломом та цінним

подарунком 

 

11.

Гавілей Роман Васильович

7

«І слово, і пісня, матусю, тобі»

районний

ІІ

 

12.

Гура Володимир

Тарасович

9

«І слово, і пісня, матусю, тобі»

районний

ІІ

 

13.

Бойчук Павло

Тарасович

10

Історико – географічна експедиція учнівської молоді «Історія міст і сіл України»

районний

ІІ

 

14.

Цьона Галина Юріївна

10

Історико – географічна експедиція учнівської молоді «Історія міст і сіл України»

 

 

районний

ІІ

 

15.

Закревська Ірина Миколаївна

9

Історико – географічна експедиція учнівської молоді «Історія міст і сіл України»

районний

ІІ

 

16.

Перегінець Андрій Васильович

 

Історико – географічна експедиція учнівської молоді «Історія міст і сіл України»

районний

ІІ

 

17.

Лещук Мирослава Василівна

11

«Об’єднаймося ж, брати мої»

районний

ІІІ

 

18.

Галів Тетяна

Михайлівна

9

«Об’єднаймося ж, брати мої»

районний

І

 

19.

Городецька Анна Василівна

5

«Моя Батьківщина - Україна»

районний

ІІ

 

20.

Цьона Світлана Юріївна

5

«Моя Батьківщина - Україна»

районний

ІІ

 

21.

Васютяк Оксана Юріївна

9

«Природа і фантазія» (художнє плетіння)

районний

І

 

22.

Закревська Ірина Миколаївна

9

«Природа і фантазія» (аранжування та флористика)

районний

ІІ

 

23.

Андрійчак Ольга Василівна

8

«Природа і фантазія» (бісероплетіння)

районний

ІІ

 

24.

Слижук Владислав

Володимирович

4

«У світі цікавих проектів»

районний

І

 

25.

Гавілей Галина Василівна

4

«Дитяча фотографія» (курйози природи)

районний

ІІ

 

26.

Цьона Світлана Юріївна

5

«Квітковий вернісаж –2011» (флористика)

районний

ІІІ

 

27.

Гавілей Галина Василівна

4

«Моя матусенька – найкраща!»

районний

І

 

28.

Слижук Владислав

Володимирович

4

«Моя матусенька – найкраща!»

районний

ІІ

 

29.

Воронка Соломія Миколаївна

4

«Моя матусенька – найкраща!»

районний

ІІІ

 

30.

Цьона Галина Юріївна

10

Дитячий конкурс творчих робіт  «Час для чистого Бугу»

Міжнародний

Нагороджена дипломом та цінним

подарунком 

 

31.

Галів Тетяна

Михайлівна

9

Дитячий конкурс творчих робіт  «Час для чистого Бугу»

Міжнародний

Нагороджена дипломом та цінним

подарунком 

 

32.

Городецька Анна Василівна

5

Дитячий конкурс творчих робіт  «Час для чистого Бугу»

Міжнародний

 

Нагороджена дипломом та

подарунком

 

33.

Цьона Галина Юріївна

10

Учасник ІІ зльоту юних екологів «Діти за врятування Землі» (Дерево життя)                                          

обласний

Нагороджена дипломом та

цінним подарунком  як активний учасник

 

34.

Красько Ірина Богданівна

10

Учасник ІІ зльоту юних екологів «Діти за врятування Землі» (Вивчаємо, оберігаємо)                                          

обласний

Нагороджена дипломом

 

35.

Слижук Владислав

Володимирович

4

олімпіада з математики

окружний

І

 

36.

Кравець Галина Олексіївна

3

олімпіада з математики

 

окружний

І

 

37.

Лещук Сергій Васильович

7

олімпіада з

 укр.  мови та л-ри

окружний

І

 

38.

Закревська Ірина Миколаївна

9

олімпіада з 

трудового навчання

окружний

І

 

39.

Красько Ірина Богданівна

10

олімпіада з

трудового навчання

окружний

І

 

40.

Бойчук Павло

Тарасович

10

олімпіада з

історії

окружний

І

 

41.

Станкевич Ігор Юрійович

10

олімпіада з

історії

окружний

І

 

42.

Перегінець Андрій Васильович

11

олімпіада з

історії

окружний

І

 

43.

Павлівська Аліна Віталіївна

9

змагання

з бігу на 60 м

окружний

І

 

44.

Павлівська Аліна Віталіївна

9

змагання зі

стрибків у довжину

окружний

І

 

45.

Лещук Володимира Володимирівна

8

змагання зі

стрибків у довжину

окружний

ІІІ

 

46.

Стадник Віталій Володимирович

8

змагання

з бігу на 60 м

окружний

ІІ

 

47.

Стадник Віталій Володимирович

 

змагання зі

стрибків у довжину

окружний

ІІІ

 

 

 

 

 

Директор школи                                           Я.С.Гаврилів

 

 

 

 

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс

 «Колосок - осінній»

 

 

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові учня (призера, переможця )

Клас

Назва конкурсу

(олімпіади, турніру)

Рівень конкурсу

(район.,обл.., всеукр.,міжн.)

Зайняте місце (командне – К)

При

міт

ка

1.

Цьох Софія Володимирівна

2

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

2.

Горбай Денис Вадимович

3

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

3.

Базарко Надія Василівна

3

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

4.

Кравець Галина Олексіївна

3

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

5.

Щудло Юрій Анатолійович

3

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

6.

Бардун Володимир Іванович

3

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

7.

ЦьохЮліана Володимирівна

3

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

8.

Кравець Валентина Олексіївна

4

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

9.

Слижук Владислав Володимирович

4

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

10.

Семчишин Вікторія

Олексіївна

4

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

11.

Тимків Марія Миколаївна

4

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

12.

Гавілей Галина Василівна

4

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

13.

Городацька Анна Василівна

5

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

14.

Цьона Світлана Юріївна

5

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

15.

Горбай Ростислав Вадимович

5

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

16.

Павлівська Аліна Віталіївна

9

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Срібний колосок

 

17.

Стадник Віталій Володимирович

8

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Учасник

 

18.

Лещук Сергій Васильович

7

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Учасник

 

19.

Дубанич Денис Юрійович

8

«Колосок - осінній»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Учасник

 

 

Міжнародний математичний  інтерактивний конкурс

 «КЕНГУРУ - 2012»

 

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові учня (призера, переможця )

Клас

Назва конкурсу

(олімпіади, турніру)

Рівень конкурсу

(район.,обл.., всеукр.,міжн.)

Зайняте місце (командне – К)

При

міт

ка

1.

Марунич Вікторія

Володимирівна

2

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

2.

Хорташко Віталій Вікторович

2

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

3.

Цьона Михайло Остапович

2

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

4.

Кравець Галина Олексіївна

3

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

5.

Щудло Юрій Анатолійович

3

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

6.

Цьох Юліана Володимирівна

3

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

7.

Горбай Денис Вадимович

3

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

8.

Базарко Надія Василівна

3

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

9.

Слижук Владислав

Володимирович

4

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

10.

Базарко Надія Богданівна

4

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

11.

Базарко Володимир Богданович

4

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

12.

Гавілей Галина Василівна

4

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

13.

Кравець Валентина Олексіївна

4

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Добрий результат

 

14.

Городецька Анна Василівна

5

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

15.

Рачковський Назар  Петрович

5

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

16.

Леуш Віталій Ігорович

5

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Добрий результат

 

17.

Цьона Світлана Юріївна

5

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

18.

Фінів Надія

Петрівна

5

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

19.

Каменівський Роман Васильович

6

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

20.

Мельник Ольга Михайлівна

6

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

21.

Дяків Іванна Русланівна

6

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

22.

Закревська Дарія Ярославівна

6

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

23.

Базарко Юрій Богданович

7

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

24.

Мамотенко Юлія Анатоліївна

7

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

25.

Сокальський Денис Дмитрович

7

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Добрий результат

 

26.

Гавілей Роман Васильович

7

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

27.

Васютяк Андрій Миколайович

8

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Добрий результат

 

28.

Перегінець Василь Васильович

8

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Добрий результат

 

29.

Яворський Олександр Васильович

8

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Добрий результат

 

30.

Дубанич Денис Юрійович

8

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Учасник

 

31.

Гура Володимир Тарасович

9

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

32.

Плечінь Володимир Ігорович

9

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

33.

Васютяк Оксана Юріївна

9

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

34.

Галів Тетяна Михайлівна

9

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Добрий результат

 

35.

Бойчук Павло Тарасович

10

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

36.

Станкевич Ігор Юрійович

10

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

37.

Самотій Андріана Тарасівна

10

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

38.

Цьона Галина

Юріївна

10

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Відмінний результат

 

39.

Лещук Мирослава Василівна

11

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Учасник

 

40.

Максимів Анастасія Михайлівна

11

«КЕНГУРУ - 2012»

Міжн. мат. інтер. конкурс

Учасник

 

 

 

Міжнародний  інтерактивний конкурс з фізики

 «ЛЕВЕНЯ - 2012»

 

 

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові учня (призера, переможця )

Клас

Назва конкурсу

(олімпіади, турніру)

Рівень конкурсу

(район.,обл.., всеукр.,міжн.)

Зайняте місце (командне – К)

При

міт

ка

1.

Гавілей Роман Васильович

7

«ЛЕВЕНЯ - 2012»

Міжн.  інтер. фізич. конкурс

Відмінний результат

 

2.

Кравець Оксана Юріївна

7

«ЛЕВЕНЯ - 2012»

Міжн.  інтер. фізич. конкурс

Відмінний результат

 

3.

Мисарович Орися Андріївна

7

«ЛЕВЕНЯ - 2012»

Міжн.  інтер. фізич. конкурс

Відмінний результат

 

4.

Перегінець Василь Васильвич

8

«ЛЕВЕНЯ - 2012»

Міжн.  інтер. фізич. конкурс

Відмінний результат

 

5.

Павлівська Аліна Віталіївна

9

«ЛЕВЕНЯ - 2012»

Міжн.  інтер. фізич. конкурс

Відмінний результат

 

6.

Закревська Ірина Миколаївна

9

«ЛЕВЕНЯ - 2012»

Міжн.  інтер. фізич. конкурс

Відмінний результат

 

7.

Гура Володимир Тарасович

9

«ЛЕВЕНЯ - 2012»

Міжн.  інтер. фізич. конкурс

Відмінний результат

 

8.

Палюшинський Роман Васильович

11

«ЛЕВЕНЯ - 2012»

Міжн.  інтер. фізич. конкурс

Відмінний результат

 

9.

ХорташкоРоман Олегович

11

«ЛЕВЕНЯ - 2012»

Міжн.  інтер. фізич. конкурс

Відмінний результат

 

10.

Бойчук Павло Тарасович

10

«ЛЕВЕНЯ - 2012»

Міжн.  інтер. фізич. конкурс

Добрий результат

 

11.

Пшеницька Христина Ігорівна

10

«ЛЕВЕНЯ - 2012»

Міжн.  інтер. фізич. конкурс

Добрий

результат

 

 

 

Всеукраїнська природнича гра 

 «ГЕЛІАНТУС - 2011»

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові учня (призера, переможця )

Клас

Назва конкурсу

(олімпіади, турніру)

Рівень конкурсу

(район.,обл.., всеукр.,міжн.)

Зайняте місце (командне – К)

При

міт

ка

1.

Васютяк Андрій Миколайович

8

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Сертифікат учасника

 

2.

Дубанич Денис Юрійович

8

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Грамота переможця

 

3.

Стадник Віталій Володимирович

8

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Сертифікат учасника

 

4.

Огерук Роман Андрійович

8

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Сертифікат учасника

 

5.

Пвлівська Аліна Віталіївна

9

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Сертифікат учасника

 

6.

Хома Василина Дмитрівна

9

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Диплом ІІІ ступеня

 

7.

Бойчук Павло  Тарасович

10

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Грамота переможця

 

8.

Борошок Олександр Васильович

10

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Грамота переможця

 

9.

Бабійчук Богдан Петрович

10

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Грамота переможця

 

10.

Зіньків Тарас Степанович

10

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Грамота переможця

 

11.

Красько Ірина Богданівна

10

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Грамота переможця

 

12.

Максимів Василь Васильович

10

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Грамота переможця

 

13.

Масляк Валентина Богданівна

10

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Грамота переможця

 

14.

Пшеницька Христина Ігорівна

10

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Грамота переможця

 

15.

Сомотій Андріана Тарасівна

10

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Грамота переможця

 

16.

Фінів Віталій Михайлович

10

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Грамота переможця

 

17.

Фінів Наталія Русланівна

10

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Грамота переможця

 

18.

Цьона Галина

 Юріївна

10

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Грамота переможця

 

19.

Лещук Мирослава Василівна

11

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Грамота переможця

 

20.

Максимів Анастасія Михайлівна

11

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Сертифікат учасника

 

21.

Мосейчук Микола Олександрович

11

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Грамота переможця

 

22.

Палюшинський Роман Васильович

11

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Грамота переможця

 

23.

Хорташко Роман Олегович

11

«Геліантус - 2011»

Всеукраїнська природн. гра

Грамота переможця

 

 

Всеукраїнський інтерактивний історичний конкурс 

 «Лелека  - 2012»

 

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові учня (призера, переможця )

Клас

Назва конкурсу

(олімпіади, турніру)

Рівень конкурсу

(район.,обл.., всеукр.,міжн.)

Зайняте місце (командне – К)

При

міт

ка

1.

Закревська Ірина Миколаївна

9

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Золотий диплом

 

2.

Гура Володимир Тарасович

9

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Золотий диплом

 

3.

Фінів Надія

Петрівна

5

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Золотий диплом

 

4.

Левінський Валентин Валентинович

5

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Золотий диплом

 

5.

Кравець Оксана Юріївна

7

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Срібний диплом

 

6.

Мисарович Орися Андріївна

7

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Срібний диплом

 

7.

Мамотенко Юлія Анатоліївна

7

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Срібний диплом

 

8.

Гавілей Роман Васильович

7

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Срібний диплом

 

9.

Яцейко Вікторія Олегівна

7

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Срібний диплом

 

10.

Іваникович Богдан Степанович

7

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Срібний диплом

 

11.

Лещук Сергій Васильович

7

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Бронзовий диплом

 

12.

Сокальський Денис Дмитрович

7

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Бронзовий диплом

 

13.

Базарко Юрій Богданович

7

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Бронзовий диплом

 

14.

Бойчук Павло Тарасович

10

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Бронзовий диплом

 

15.

Огерук Василь Андрійович

10

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Бронзовий диплом

 

16.

Бадан Наталія Олексіївна

10

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Бронзовий диплом

 

17.

Перегінець Андрій Васильович

11

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Бронзовий диплом

 

18.

Хорташко Роман Олегович

11

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Бронзовий диплом

 

19.

Борошок Віктор Васильович

7

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Сертифікат учасника

 

20.

Перегінець Василь Васильович

8

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Сертифікат учасника

 

21.

Огерук Роман Андрійович

8

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Сертифікат учасника

 

22.

Стадник Віталій Володимирович

8

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Сертифікат учасника

 

23.

Дубанич Денис Юрійович

8

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Сертифікат учасника

 

24.

Яворський Олександр Васильович

8

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Сертифікат учасника

 

25.

Лещук Мирослава Василівна

11

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Сертифікат учасника

 

26.

Максимів Анастасія Михайлівна

11

«Лелека -2012»

Всеукр. інтер. істор. конкурс

Сертифікат учасника

 

 

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс

 «Колосок - весняний»

 

 

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові учня (призера, переможця )

Клас

Назва конкурсу

(олімпіади, турніру)

Рівень конкурсу

(район.,обл.., всеукр.,міжн.)

Зайняте місце (командне – К)

При

міт

ка

1.

Цьох Софія Володимирівна

2

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Срібний колосок

в 2-х

номін

2.

Цьона Михайло Остапович

2

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Срібний колосок

в 2-х

номін

3.

Горбай Денис Вадимович

3

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

4.

Базарко Надія Василівна

3

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

5.

Кравець Галина Олексіївна

3

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

6.

Щудло Юрій Анатолійович

3

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

7.

Бардун Володимир Іванович

3

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

8.

ЦьохЮліана Володимирівна

3

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

9.

Кравець Валентина Олексіївна

4

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

10.

Слижук Владислав Володимирович

4

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

11.

Семчишин Вікторія

Олексіївна

4

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

12.

Базарко Надія Богданівна

4

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

13.

Гавілей Галина Василівна

4

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

14.

Стадник Назар

Володимирович

4

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

15.

Городецька Анна Василівна

5

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Срібний колосок

 

16.

Цьона Світлана Юріївна

5

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Срібний колосок

 

17.

Горбай Ростислав Вадимович

5

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Срібний колосок

в 2-х

номін

18.

Рачковський Назар Петрович

5

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Срібний колосок

 

19.

Леуш Віталій Ігорович

5

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Срібний колосок

 

20.

Іваникович Юрій Степанович

5

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Учасник

 

21.

Базарко Юрій Богданович

7

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

22.

Мамотенко Юлія Анатоліївна

7

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

23.

Кравець Оксана Юріївна

7

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Золотий колосок

 

24.

Мисарович Орися Андріївна

7

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Срібний колосок

в 2-х

номін

25.

Гавілей Роман Васильович

7

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Срібний колосок

в 2-х

номін

26.

Стадник Віталій Володимирович

8

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Срібний колосок

в 2-х

номін

27.

Яворський Олександр Васильович

8

«Колосок - весняний»

Міжн. природ. інтер. конкурс

Срібний колосок

в 2-х

номін

 

 

Банк даних результатів роботи педагогічних працівників

Варязької ЗШ І – ІІІ ст. у  2011-2012 н.р.

 

 

 

 

 

Прізвище, ім’я, по-батькові вчителя  (призера, переможця конкурсу

Назва конкурсу

(олімпіади, турніру)

Рівень конкурсу

(районний, обласний, всеукраїнський

міжнародний)

Зайняте місце (якщо місце )

При-

мітка

1.

Кріцак Н.Я.

«Вчитель року – 2011»

(біологія)

районний

І

Грамота

 

2.

Кріцак Н.Я.

«Вчитель року – 2011»

(біологія)

обласний

І

грамота

3.

Кріцак Н.Я.

«Вчитель року – 2011»

(біологія)

Всеукраїнський

 

грамота

«Кращий сільський вчитель України»

4.

Залівський І.А.

Конкурс молодих педагогів «Надія – 2012»

районний

І

грамота

5.

Баранець М.Б.

«Талановитий вчитель – обдарована дитина»

районний

І

грамота

6.

Сидор С.Б.

Конкурс на кращу презентацію до уроку

«Віртуальна подорож англомовними країнами»

районний

ІІІ

грамота

7.

Гаврилів Я.С.

За результатами атестації

районний

2012

грамота